Akcja na rzecz radomskiego schroniska dla zwierzat

Opis forum


#31 2007-12-18 04:44:21

donfrafrequezz

Użytkownik

5109100
Skąd: Wyspy Nonsensu
Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: Organizacja koncertu

no to moim zdaniem nie bedzie łatwo jakiś czas temu z kumplem zastanawialiśmy sie gdzie można by koncert zorganizować i niestety nic nie wymyśliliśmy
tak że może warto było by sie nad inną formą zastanowić chociaż koncert chyba jest najciekawszą i najłatwiejszą (najłatwiejszą żeby sporo kasy zebrać bo żeby zorganizować to już nie jest tak kolorowo)
może zamiast plakatów reklamujących koncert zaprojektować i wydrukować takie które zachęcały by do wzięcia psiaka ze schroniska czy coś w tym stylu
kolejna sprawa
jak już miałby sie odbyć taki koncert to ile osób przyjdzie posłuchać tych radomskich kapel?? 50; 100 to max moim zdaniem - czy to opłacalne??
kto wydrukuje plakaty i bilety-cegiełki za friko??
sam pomysł na akcje wydaje sie prosty ale im dalej w las tym więcej drzew
poza tym więcej osób potrzeba


takie tam nasze forum o sprawach różnych:
www.punkowcy.ok1.pl

Offline

 

#32 2007-12-18 10:54:49

taisto

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 54
Punktów :   

Re: Organizacja koncertu

Hmm... Jakbym był Lordem Vaderem to powiedział bym - "Martwi mnie Twój brak wiary" Ale nie jestem Vaderem, wiec zamiast tego opowiem coś innego...
Widzisz, jutro we Wrocławiu organizujemy heppening z okazji "dnia ryby". Ogólnie akcja ma na celu zwrócenie uwagi na to iz w czasie świąt dochodzi do masowej eksterminacji karpia, który dodatkowo jest trzymany i sprzedawany w warunkach sprzecznych z Polskim prawem.
W około 600tysiecznym Wrocławiu taka akcje zorganizuje może 10 osób. Dodatkowo taka akcja jest z góry skazana na porażke, ale... Najłatwiej powiedziec, ze sie nie uda, ze nie osiągniemy celu... Ktoś to jednak musi robić, by pokazać, ze warto. Że los ryb nie wszystkim jest obojętny... Dajemy wyraźny sygnał, ze jesteśmy. Podejmujemy nierówną walke... Ale walczymy.
Tak samo jest z koncertem w Radomiu... Ja zdaje sobie sprawe z potęznych trudności. Ale jakbym nie wierzył w powodzenie akcji to nawet bym sie za to nie zabierał.
Do tego, ogromnie zawiodło mnie kilku moich znajomych z Radomia... Wręcz byłem pewny tego, ze sie włacza w akcje i będą stac na pierwszym froncie. Niestety srodze sie zawiodłem... Ale cóż... Czy to mnie zraziło? Zupełnie nie. Nadal twierdze, ze koncert da sie zorganizować. Nawet jak piszesz dla tych 50 - 100 osób. Po co? Żeby pokazać, ze warto. Że potrafiliśmy cokolwiek zrobić. Że ruszyła inicjatywa, że coś sie dzieje w mieście.
Jeżeli damy pierwszy sygnał to za nim pójdą nastepne...
Ale masz niejako racje - będziemy potrzebowac pomocy. Osobiście chciałem zostawic sobie "kawalerie" na pózniej, ale w takiej sytuacji... Zaraz będe pisał do radomskich mediów. W tej sytuacji to będzie zagranie va banqe, bo jak media oleją sprawe to wyjdzie kiszka... Ale i z tej kiszki będzie mozna jakos wyjść.
Widzisz... Ja jestem idealistą i dla mnie "impossible is nothing".
Co prawda jeden Radomianin wrózy mi los Wertera... Ale czy to mnie zraża? Zupełnie nie
Bo ja patrze na to w ten sposób: Jeżeli MY nie pomozemy zwierzetom w schronisku to kto im pomoże?

Offline

 

#33 2007-12-18 14:25:23

donfrafrequezz

Użytkownik

5109100
Skąd: Wyspy Nonsensu
Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: Organizacja koncertu

nie to nie brak wiary, jak to mówią wiara umiera ostatnia
raczej wkurzenie na to co sie w tym mieście dzieje i na to jak każdy no może prawie każdy ma w dupie to co sie dzieje wkoło niego, raz wroku wrzucić pare groszy do skarbonki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i sumienie jest czyste, a jest tyle spraw, tyle rzeczy i tyle osób wymagających wsparcia że ciężko o tym nawet myśleć czasami 
a co do akcji na rzecz myśle że sie uda tylko chciałem że tak to nazwe wysostrzyć to jakie marne warunki ku temu panują w tym mieście, bo lepiej kilkadziesiąt zeta przepieprzyć w dyskotece co sobote czy piątek niż zainteresować sie czymś szlachetnym, przecież nie potrzeba wiele by pomóc czasami nawet wystarczy troche dobrej woli i chęci, porozlepiać plakaty, coś przenieść itp przecież nie każdy musi odrazu załatwić sale czy kapele do grania
a co do wrocławskiego happeningu bardzo fajny pomysł
ja z kumplem na przykład mieliśmy rozdawać ulotki antywojenne na Air Show ale z wiadomych względów pomysł nie został wcielony w życie ale wszystko jeszcze przed nami
bo większość osób nie ma świadomości o tym co sie dzieje lub po prostu nie chce wiedzieć


takie tam nasze forum o sprawach różnych:
www.punkowcy.ok1.pl

Offline

 

#34 2007-12-18 20:24:51

taisto

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 54
Punktów :   

Re: Organizacja koncertu

Masz racje
Tymczasem mam dla was kilka dobrych (o dziwo ) informacji:
Po 1.
Nawiazałem kontak mailowy z dziennikarzem Gazety Wyborczej. Tym samym od którego artykułu zaczeła sie cała zawierucha ze schroniskiem i nasza akcją
W skrócie moge Wam powiedzieć, ze Gazeta Wyborcza nam pomoże na tyle ile będzie mogła
Mam nadzieje, że to zwiekszy naszą siłe przebicia i więcej ludzi za pośrednictwem Gazety dowie sie o naszej akcji

Po 2.
Za radą wyżej wymienionego dziennikarza, zdecydowałem sie napisać mail do klubu g2. Zaproponowałem im współprace.
Myśle, ze w nasej sytuacji, nie ma co psioczyc na miejsce. Ważne jest teraz żeby koncert w ogóle sie odbył.
Jak tylko dostane odpowiedź od g2 to poinformuje Was na forum

Offline

 

#35 2007-12-18 21:52:29

donfrafrequezz

Użytkownik

5109100
Skąd: Wyspy Nonsensu
Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: Organizacja koncertu

no to bardzo fajnie
wrrrr
psioczył nie bede aż sie powstrzymam dla dobra sprawy hyhy


takie tam nasze forum o sprawach różnych:
www.punkowcy.ok1.pl

Offline

 

#36 2007-12-19 19:10:25

bury_me

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-07
Posty: 24
Punktów :   

Re: Organizacja koncertu

przepraszam za kilkudniową nieobecność, ale niestety... nauka ;/ ale już dziś ostatni dzień zakuwania i tu widzę, że nasz genialny Pan koordynator działa już w mediach mam nadzieję, że ta pomoc ze strony GW nie ograniczy się tylko do rad, ale także pomogą akcję rozreklamować itp.
no a g2, cóź... donfrafrequezz musimy zagryźć języki i nie marudzić, bo jak już powiedział taisto w naszej sytuacji to jest chyba jedyny (w miarę duży) lokal o którym u nas jest głośno (no a z jakiś względów głośno to już nie jest w naszej sytuacji aż tak ważne, ważne, że nie pod gołym niebem ;P) jak się rozreklamuje koncert to nie przyjdą tylko sami dresiarze i radomska lanserka ;P 'normalnych' ludzi też nie zabraknie, tylko bardzo ważna jest dobra i głośna reklama ;]

Offline

 

#37 2007-12-20 11:36:05

taisto

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 54
Punktów :   

Re: Organizacja koncertu

Myśle, że reklama będzie głośna
Tyle, ze musimy w końcu zaklepac miejsce. Tak szczerze zaczynam sie troche frustrowac tym, że stoimy w miejscu cały czas, własnie z powodu braku miejsca. Ale moja frustracja tylko dobrze wrózy Bo im bardziej jestem zdenerwowany, tym moje działania (pomysły) są efektywniejsze.
Ale może ktoś by napisał na innych forach, ze szukamy miejsca, lub kogoś kto takie miejsce wyczaruje
W końcu co kilka głów to nie jedna.

Offline

 

#38 2007-12-20 22:24:35

donfrafrequezz

Użytkownik

5109100
Skąd: Wyspy Nonsensu
Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: Organizacja koncertu

mam to samo co ty jeśli chodzi o wkurzanie sie :-)

a co do miejsca to nie wiem próbuje sie coś dowiedzieć o Domu Kultury na Idalinie narazie od ludzi ale czeski film ;-) nikt nic nie wie trza by sie tam chyba przespacerować alebo przynajmniej zadzwonić

bo to g2 coś mi sie nie widzi że sie tam uda ale może sie myle
naprawde tutaj mamy strasznie ograniczone pole manewru


takie tam nasze forum o sprawach różnych:
www.punkowcy.ok1.pl

Offline

 

#39 2007-12-29 23:05:18

taisto

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 54
Punktów :   

Re: Organizacja koncertu

No i co tam ?
Wybierze sie ktoś na ochotnika do g2 ?

Offline

 

#40 2007-12-31 11:53:25

pietruszka

Użytkownik

5743751
Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 44
Punktów :   

Re: Organizacja koncertu

No witam serdecznie niezmiernie moze nawet wylewnie tak wiec dorwalam sie do internetu
G2 ktos napisal ze to lanserski klub....moze i tak, ale w takiej sytuacji wybrzydzac nie mozemy, a zreszta ja tam sie nie wstydze przebywania w takich miejscach, niech sobie mysla ludzie co chca wazne ze szczytny cel zasmucila mnie ogromnie wiadomosc o Resursie ale to nic nie ma co plakac. No nic ...pozdrawiam Was serdecznie i udanego Sylwestra zycze z tonami smakolykow i litrami gorzaly

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.natives.pun.pl www.coledylanzprouse.pun.pl www.vecordia.pun.pl www.fc-misieniechce.pun.pl www.konohaxcenter.pun.pl