Akcja na rzecz radomskiego schroniska dla zwierzat

Opis forum


#1 2007-12-10 13:23:57

taisto

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 54
Punktów :   

Organizacja koncertu

W tym watku chciałbym poruszać sprawy, które tycza sie tylko organizacji koncertu.

Na razie pomysł jest taki, żeby koncert zrobic w Resursie. I fajnie
Teraz troche informacji ogólnych.. znaczy jak ja to widze. A widze to tak:
Najlepiej będzie iśc do szefa Resursy czy kogos kto tam odpowiedzialny jest za terminy i organizacje imprez.
Nas na dzień dzisiejszy interesuje impreza dwudniowa. Dajmy na to piątek i sobota. Dlatego w negocjacjach radziłbymzamawiać dwa terminy hurtowo. Myśle że date można wyznaczać na połowe lutego. Może być pózniej... Ale nie wiele później.
Co sie tyczy sali, to... Ja nie wyobrażam sobie byśmy cokolwiek płacili za wynajem sali. Ale... Jestem za tym żeby zrobic taki myk, by umieścic Resurse (jej logo) na plakatach (gdy już takowe powstaną), jako jednego z patronów imprezy (bo mam nadzieje, ze będą jeszcze inni). Myśle, że to uczciwy układ.
Jeżeli chodzi o bilety, to... Ja myślałem o sprzedaży cegiełek na schronisko, jako wejściówke. Myśle, że cena jest do uzgodnienia. Ja na razie oponuje za tym by cegiełki były za 10zł. (co do samej produkcji cegiełek to tym zajmiemy sie w innym temacie).

Offline

 

#2 2007-12-10 15:50:23

bury_me

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-07
Posty: 24
Punktów :   

Re: Organizacja koncertu

Więc, czy 'kamyk' będzie mógł skoczyć załatwić salę w Resursie?

Offline

 

#3 2007-12-10 21:50:00

kamyk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 6
Punktów :   

Re: Organizacja koncertu

jasne ze moge tylko ze nie pojde tam na hura najpierw musze wiedziec dokladnie co mam ustalic na ile dni bo widzialem ze na 2  impreza ma byc jakie zespoly by graly ile czasu potrzebne nam bo tak to ciezko bedzie cokolwiek wskorac jak pojde tam niepzrygotowany

Offline

 

#4 2007-12-10 22:18:31

pietruszka

Użytkownik

5743751
Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 44
Punktów :   

Re: Organizacja koncertu

hej
moim zdaniem najpierw trzeba uderzyć do Resursy, ponieważ nawet jesli byśmy zaczęli rozmawiać z zespołami to tez chcieliby znać szczegóły...gdzie, kiedy itd.
Wystarczy powiedzieć, że to ma byc dwudniowa impreza
w klimacie rockowym i już

A potem jak juz zaklepiemy miejsce to będzie łatwiej przekonać potencjalne "gwiazdy"
poza tym Kobago ma wesprzeć napędzanie zespołów

Ostatnio edytowany przez pietruszka (2007-12-10 22:21:26)

Offline

 

#5 2007-12-11 11:59:19

bury_me

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-07
Posty: 24
Punktów :   

Re: Organizacja koncertu

po prostu trzeba powiedzieć, że to klimat rockowy w większości i że dokładnie nie wiemy na razie kto konkretnie będzie grał, bo zespoły chcą znać najpierw datę i miejsce.

Offline

 

#6 2007-12-11 12:08:20

taisto

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 54
Punktów :   

Re: Organizacja koncertu

Właśnie tak jak powiedzieli moi przedmówcy
Najważniejsze na dzień dzisiejszy jest ustalenie dokładnej daty i miejsca.
Jak juz pisałem wcześniej chodzi o impreze dwudniową, w połowie lub pod koniec Lutego.
Ile czasu zajmą koncerty? Hmm... Ciezko mi powiedziec bo to zalezy od zespołów, po za tym ja nie bardzo sie orientuje jak tam w Resursie jest z ramami czasowymi. NIemniej chodzi raczej o koncerty wieczorne. Powiedzmy od 18 do oporu
Jak już będzie zaklepana sala, to po pierwsze będzie mozna zacząc poważne negocjacje z zespołami, a po drugie zabiore sie w końcu za kontakty z mediami i zaczne powoli rozkręcać kampanie medialną.

Ewentualnie Kamyk, możesz powiedziec mi jeszcze jakich dokładnie informacji potrzebujesz do negocjacji z Resursą, to postaram się udzielić Ci wyczerpującej odpowiedzi

Offline

 

#7 2007-12-11 13:30:53

kamyk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 6
Punktów :   

Re: Organizacja koncertu

jesli chodzi o ramy czasowe to z tego co pamietam w Resursie do oporu rowna sie do gora 21 wiec tak to u nich wyglada jest to placowka oswiatowa i nie moga robic koncertow do poznych godzin wieczornych... z grubsza wiem o czym z nimi rozmawiac jednak musze znac konkrety na temat tego ile zespolow mialoby grac bo to jest wazne przy ustalaniu czasu musze wiedziec jak bedzie z wejsciowkami czy to maja byc cegielki czy normalne bilety, czy napewno to maja byc 2 dni... czyli z tego co rozumiem to cala akcja opierac sie ma na koncercie?? bo widze ze od tego zaczynamy

Offline

 

#8 2007-12-11 14:04:30

taisto

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 54
Punktów :   

Re: Organizacja koncertu

Hmm... Z zespołami jest tak, że z tego co mi wiadomo to wstepnie zgłosiło się (lub wyraziło wstepne zainteresowanie) dość duzo zespołów. A żeby nikom nie odmawiać (bo to przeciez akcja dla szczytnych celów) w planach jest koncert dwudniowy. Z tym, że na drugi dzień bardzo mi żależy żeby jakąs "gwiazde" ściagnąć. Zatem to jest tak, że dopiero gdy poznamy date, będziemy gadać z zespołami na powaznie. I myśle, że wtedy jakoś ustali sie ramy czasowe. Tak ja to widze na dzień dzisiejszy bynajmniej.
Jezeli chodzi o wejściówki. To plan jest taki by sprzedawać cegiełki jako bilet wstępu. Z tym, że cały dochód przeznaczony będzie oczywiście na schronisko.
A czy cała akcja ma opierac sie na koncercie?
I tak i nie
Bo ja myśle, że koncert bedzie finalnym wydarzeniem. W między czasie planujemy zbiórki żywności, koców i wszystkich potrzebnych artykułów które przydadza sie w schronisku.
Niemniej właśnie koncert ma byc takim sztandarowym punktem całej akcji

Offline

 

#9 2007-12-12 09:07:21

donfrafrequezz

Użytkownik

5109100
Skąd: Wyspy Nonsensu
Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: Organizacja koncertu

a "gwiazda" ma być jakiego formatu??

Ostatnio edytowany przez donfrafrequezz (2007-12-12 09:07:41)


takie tam nasze forum o sprawach różnych:
www.punkowcy.ok1.pl

Offline

 

#10 2007-12-12 09:34:14

taisto

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 54
Punktów :   

Re: Organizacja koncertu

Wiesz... Jak dostane pod choinke milion złotych to zaprosi sie pana Piotra Rubika i poprosi żeby jakies okolicznościowe oratorium napisał
Nie no.. żart
Ogólnie co do gwiazdy, to nie chce zapeszać... Niemniej bardzo bym chciał zaprosić najlepszy Radomski zespół Mam obiecany kontak do ich promotora, wiec jak tylko ustalimy date koncertu to będe się z nim kontaktował.
Niemniej jest tez kilka innych opcji, choć za wcześnie by na razie o tym wszystkim mówić. Bo na dzień dzisiejszy wszystko jest w fazie poboznych życzeń. Jednakże mam cicha nadzieje, że "gwiazda" będzie naprawde duzego formatu.

Offline

 

#11 2007-12-12 13:32:58

kamyk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 6
Punktów :   

Re: Organizacja koncertu

jutro pojde przeprowadzic "wstepne rozmowy" zobaczymy co z tego wyniknie, mam nadzieje ze wszystko sie uda
moge dostac jakas wstepna liste wstepnie zgloszonych zespolow??

Ostatnio edytowany przez kamyk (2007-12-12 13:33:16)

Offline

 

#12 2007-12-12 16:13:29

taisto

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 54
Punktów :   

Re: Organizacja koncertu

Co do jutra to będziemy wszyscy trzymac kciuki

Co to listy zespołów... ah... To są własnie uroki tej akcji, że kazdy coś załatwia i gada z kimś na własną ręke
Ja takowej listy nie posiadam, moge jednak powiedzieć że jestem w kontakcie z wokalistką Driftera i myśle, że ta kapela raczej zagra
Do tego tyle co wiem, to na tym forum http://forum.radom.pl/viewtopic.php?t=7 … 50a925e943 zgłosił  Life Will Kill You.
A oprócz tego Pietruszka miała cos załatwiać (ale teraz jej nie ma, wiec nie wiem co załatwiła). I bury_me mówiła że coś załatwi... Nie liczac innych osób które mówiły że załatwią jakies zespoły. A z tych kapel co ludzie mówili, że moze załatwią to wybacz ale nie pamietam żadnej nazwy...
Dlatego mam prośbe do wszystkich tu zalogowanych. Jeżeli znacie jakis zespół jaki był wstepnie zainteresowany, to napiszcie go tu i pomóżmy Kamykowi stworzyc wstepną liste

Offline

 

#13 2007-12-12 19:00:22

donfrafrequezz

Użytkownik

5109100
Skąd: Wyspy Nonsensu
Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: Organizacja koncertu

jakbym miał milion to bym wolał dać to na schronisko niż jakiemuś pajacowi z grzywką

a tak na poważnie to pokombinuje coś i sie zobaczy

a jaki to jest ten najlepszy radomski zespół bo nie kojarze


nigdy nie brałem udziału w takich akcjach i nie bardzo wiem co w trawie piszczy heeh ale jakoś sie postaram wdrożyć w to wszystko


takie tam nasze forum o sprawach różnych:
www.punkowcy.ok1.pl

Offline

 

#14 2007-12-12 20:00:40

taisto

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 54
Punktów :   

Re: Organizacja koncertu

donfrafrequezz napisał:

a jaki to jest ten najlepszy radomski zespół bo nie kojarze

No niech bedzie... W końcu to nie tajemnica. Trzeba stawiać sobie wysokie cele i jak cos to spadać z wysokiego konia.
Odrazu mówie, ze licze sie z kleską negocjacyjną.... I nie chce zapeszać, ani wlewać optymizmu w serca...
Ale jako "gwiazde" chciałbym zaprosić zespół Carrion

Offline

 

#15 2007-12-12 20:06:43

bury_me

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-07
Posty: 24
Punktów :   

Re: Organizacja koncertu

ha! wiedziałam o tym wcześniej

hehe aż mi się przypomniał nasz radomski zespół Carion (dawni Rzeźnicy) xD ;P kojarzy ktoś może?

ale to tak na marginesie. A pomysł, żeby gwiazdą był Carrion mi się podoba

Ostatnio edytowany przez bury_me (2007-12-12 20:07:35)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.happyharvest.pun.pl www.konohaxcenter.pun.pl www.fc-misieniechce.pun.pl www.vecordia.pun.pl www.coledylanzprouse.pun.pl