Akcja na rzecz radomskiego schroniska dla zwierzat

Opis forum


#31 2007-12-12 21:02:20

donfrafrequezz

Użytkownik

5109100
Skąd: Wyspy Nonsensu
Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: Burza mózgów

bury_me napisał:

ja też jeszcze chodzę do szkoły, ale moja dyrektorka pewnie będzie chciała konkretów a nie same ogólniki.

słowa skierowałem do nich bo ich znam

co do prawnika to mój kumpel kończył prawo (drugi jest w trakcie kończenia studiów ) i ewentualnie pogadam z nim czy był by zainteresowany czymś taki i czy wogóle sie nada


takie tam nasze forum o sprawach różnych:
www.punkowcy.ok1.pl

Offline

 

#32 2007-12-13 10:26:19

taisto

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 54
Punktów :   

Re: Burza mózgów

Drążąc dalej temat prawnika...
Wiesz... Twój kumpel nawet nie musi włączać sie w akcje... Chodzi tylko o potwierdzenie legalności oraz tego podatku od ewentualnej darowizny (choc pojecia nie mam czy akurat do prawnika z takim czymś).
A co do legalnosci imprezy, to moje obawy są takie, że... Nie jesteśmy żadnym oficjalnym ani nieoficjalnym stowarzyszeniem. Czyli nie wystepujemy jako podmiot prawny. De facto organizujemy cała akcje i wrazie jakiejś ewentualnej katastrofy nie bardzo wiadomo kto by ponosił odpowiedzialność prawną. Tak samo byłoby przy zbiórkach koców i innych rzeczy... Za bardzo nie wiem jak do tego podejśc w realiach radomskich. Wiem jak to było załatwiane we Wrocławiu, ale jak z takimi akcjami jest w Radomiu to sie średnio orientuje.
Bo z drugiej strony może sie okazać iz w ogole nie trzeba nic zgłaszac nigdzie ani nic oficjalnie legalizować... Ale wolałbym aby w tym teamcie wypowiedział sie ktoś obeznany z literą prawa

Offline

 

#33 2007-12-13 13:46:07

donfrafrequezz

Użytkownik

5109100
Skąd: Wyspy Nonsensu
Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: Burza mózgów

w Radomiu ubogo i to bardzo
pogadam z kumplem i dam mu linka do forum żeby sam obadał o co chodzi

ale wydaje mi sie że jak niezarejestrowani nigdzie bedziemy mieli ograniczone działania
ot takie zachcianki państwa żeby było łatwiej kontrolować ludzi

zresztą sie pogada, sie zobaczy co i jak

jestem dobrej myśli póki co

a w Opolu funkcjonuje coś takiego http://www.ackopole.prv.pl i z tego co wiem musieli sie rejestrować jako jakiś tam stowarzyszenie żeby nikt ich nie mógł pogonić w razie co


takie tam nasze forum o sprawach różnych:
www.punkowcy.ok1.pl

Offline

 

#34 2007-12-13 13:53:27

taisto

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 54
Punktów :   

Re: Burza mózgów

Nie no wiesz... Wszystko mozna obejść.
Ewentualnie robimy akcje jako wolontariusze schroniska (i do tego m.in jest potrzeba osoba odpowiedzialna za kontakty ze schroniskiem) i tez będzie dobrze

Offline

 

#35 2007-12-16 11:11:25

taisto

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 54
Punktów :   

Re: Burza mózgów

Hej ludzie, co tam ??
ja wiem, ze świeta idą, ze czekamy na wiadomości o Kamyka....
Ale albo mi sie zdaje albo poczatkowy entuzjazm zwiazany z akcją zaczyna opadac... A to nie jest pocieszająca myśl...
Niepokojace jest takze to, ze nie pojawiają sie nowe osoby, chętne do udziału w akcji.
Mimo to mam nadzieje, że uda sie rozkręcic akcje. Choćby poprzez zamienienie kolejności działań... Bo marazm i nic nie robienie niszczy entuzjazm i zapał. Wiec moze jednak trzeba będzie zacząć od końca... Tu akurat mam na myśli pogadanie z mediami czy oficjalnymi stowarzyszeniami z Radomia.
Bo kurcze... Być moze są jeszcze osoby które chca sie właczyc w akcje, tyle że po prostu o niej nie wiedzą...

Offline

 

#36 2007-12-16 14:12:29

donfrafrequezz

Użytkownik

5109100
Skąd: Wyspy Nonsensu
Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: Burza mózgów

gadałem z kumplem na temat prawnych aspektów tej naszej akcji i twierdził że nie ma różnicy czy to wszystko bedziemy organizować jako wolontariusze schroniska czy osoby zupełnie prywatne, zaskoczył mnie bo powiedział że zna sprawe heeh w moim opisie gadulca obczaił adres forum i nawet tam zajrzał


a co do osób które chcą wziąć udział to jeszcze moja siorka i jej facet zadeklarowali chęć pomocy


takie tam nasze forum o sprawach różnych:
www.punkowcy.ok1.pl

Offline

 

#37 2007-12-16 15:31:50

taisto

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 54
Punktów :   

Re: Burza mózgów

No i fajnie
Przynajmniej jeden problem z głowy

Przy okazji Pozdrowienia dla Twojej siostry jej faceta i Twojego kumpla - prawnika

Offline

 

#38 2007-12-17 15:10:06

Madzialenka&Hektorka:)

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: Burza mózgów

No więc wpadłyśmy na pomysł, aby zrobić licytację np. na allegro autografów ze specjalną dedykacją, z których kasa poszłaby na schronisko. Udałoby się nam załatwić m.in. parę autografów zespołu IRA oraz Carpe Diem czy też np. pałeczkę Wojtka Owczarka, perkusisty IRY. Próbowałybyśmy również załatwić do licytacji autografy zespołu Farben Lehre.

Ostatnio edytowany przez Madzialenka&Hektorka:) (2007-12-17 15:10:35)

Offline

 

#39 2007-12-17 15:33:04

taisto

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 54
Punktów :   

Re: Burza mózgów

Madzialenka&Hektorka:) napisał:

No więc wpadłyśmy na pomysł, aby zrobić licytację np. na allegro autografów ze specjalną dedykacją, z których kasa poszłaby na schronisko. Udałoby się nam załatwić m.in. parę autografów zespołu IRA oraz Carpe Diem czy też np. pałeczkę Wojtka Owczarka, perkusisty IRY. Próbowałybyśmy również załatwić do licytacji autografy zespołu Farben Lehre.

Jak dla mnie totalna rewelacja
Widać duch w narodzie nie zgniął
Oby więcej takich pomysłów

Jak tylko znajdziemy sale i zaczniemy gadać z patronami medialnymi to rozkręcimy medialnie i waszą licytacje

Offline

 

#40 2007-12-17 19:31:50

donfrafrequezz

Użytkownik

5109100
Skąd: Wyspy Nonsensu
Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: Burza mózgów

ja tam na allegro sie nie bujam ale jakbym coś ciekawego w tym temacie zdobył to moge zapodać komu trzeba :-)


takie tam nasze forum o sprawach różnych:
www.punkowcy.ok1.pl

Offline

 

#41 2007-12-19 19:16:22

bury_me

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-07
Posty: 24
Punktów :   

Re: Burza mózgów

a jak tak z innej beczki. chodzi mi o plakaty, cegiełki i kase na to wszystko. zacznijmy szukać w naszej mieścinie (sentymentu do radomia jak widać nie mam xP) sponsorów! ja już jutro wynurzę się spod tego kopca książek i wyjrzę na miasto, więc spróbuje się coś w tym temacie zorientować.
taisto, jakbyś jeszcze coś tam skrobał do GW to dopytaj się troszkę czy nie wiedzą kto byłby chętny na sponsoring, oni pewnie pomogą

Offline

 

#42 2007-12-19 20:05:34

donfrafrequezz

Użytkownik

5109100
Skąd: Wyspy Nonsensu
Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: Burza mózgów

jak pisałwem, wstępne projekty plakatów czy cegiełek moge porobić
jak przypasują to trzeba by sie za jakąś drukarnią rozejrzeć


takie tam nasze forum o sprawach różnych:
www.punkowcy.ok1.pl

Offline

 

#43 2007-12-20 11:31:38

taisto

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 54
Punktów :   

Re: Burza mózgów

Hmm... Na razie nie odpisali mi z g2. Wiec jeżeli nie odpiszą to... Ktoś kontrolnie będzie musiał tam iść (bo jest mozliwość taka, że mail nie doszedł albo coś...). Co do koncertu, to pan redaktor zaproponował by ściągnąć zespoły z poza Radomia. Jest w tym pewien ciąg logiczny, ponieważ słaszna była uwaga, ze jeżeli będzie grał zespół z Radomia to nie przyjdzie tyle osób ile by przyszło na zespół jaki w Radomiu w ogole nie występował lub wytępuje raz na 4 lata... Ale to wiaze sie z finansami. Takiej kapeli trzeba będzie zwrócic conajmniej koszty dojazdu i wyjazdu. A do tego pewnie i jakies piwo postawić. Dlatego sponsor w takim wypadku jest niezbedny! Jak go szukać? Na razie nie mam pomysłu, ale będe nad tym usilnie się zastanawiał.

Co sie tyczy plakatów... To można robić wstępne projekty. Tyle, ze nie mając sali, nie znając zespołów cięzko cokolwiek wrzucic na taki plakat.
Co do cegiełek to jak już pisałem kiedys tam... Ważne jest to aby na nich była pieczatka schroniska, tak by ludzie wiedzieli, że nie zamierzamy zdefraudowac kasy na wino, wódke i tańce.

Offline

 

#44 2007-12-20 22:27:33

donfrafrequezz

Użytkownik

5109100
Skąd: Wyspy Nonsensu
Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: Burza mózgów

heeh mnie nie wysyłajcie do g2 bo to sie może katastrofą skończyć hyhy

a co do projektów to chodziło mi ogólnie o zarys mniej więcej jak to ma wyglądać jutro czy w sobote siąde i coś pokombinuje i zapodam tutaj pod ocene zacnego forum

a po pieczątke sie pójdzie jak już bedzie wszystko pewne


takie tam nasze forum o sprawach różnych:
www.punkowcy.ok1.pl

Offline

 

#45 2007-12-22 18:22:40

taisto

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-06
Posty: 54
Punktów :   

Re: Burza mózgów

Ehh... Na razie, przez świeta nic nie załatwimy... Prochu tez nie wymyslimy więc...
Zbierajcie siły i po świętach ruszamy z ostateczną ofensywą
Bo już zdecydowanie za długo się to wszystko ciągnie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.happyharvest.pun.pl www.fc-misieniechce.pun.pl www.natives.pun.pl www.vecordia.pun.pl www.konohaxcenter.pun.pl